TOP COMFORT – varianta bez kompromisů, veškeré  vybavení si vezete s sebou a k tomu další doplňky pro naprosté pohodlí. Třeba výkonný ventilátor, prostornou chladničku, připojit můžete jakékoli spotřebiče na 230V i v pustině a taky venkovní gril.

230V  wc   sprcha  vřič  Plyn  solar_panel  gril ventilace

TOP COMFORT je špičkově vybaven. Díky výkonnému solárnímu panelu se 160 Wp a vysokokapacitnímu akumulátoru s 230 Ah, měniči z 12V na 230 V, vnější přípojce na 230 V a plynu, si může dovolit tolik komfortu, kolik jen uveze. Za měničem lze zapojit spotřebiče až do luxusních 1500 W, můžete tak přibalit třeba fén, nebo toustovač. K dispozici máte kombinovaný ohřívač teplé vody na plyn, nebo 230V s kapacitou 14l.
Součástí sociální kabinky je kazetové splachovací WC, umyvadlo, sprcha.  Fotogalerie produktu

Kuchyně je vybavena špičkovou lednicí s obsahem 70l a třemi možnostmi napájení (12V, 230V, plyn) a kuchyňskou kombinací. Pod skleněným víkem je k dispozici sporák se dvěma hořáky a dřez s teplou a studenou vodou.

Nad sezením s jídelním stolem je velké výklopné střešní okno s LED osvětlením, roletkou i moskytiérou. V alkovně na stropě pak výkonný regulovatelný ventilátor. Fotogalerie produktu
Samozřejmostí je i venkovní komfort – markýza a přípojka pro gril a sprchu. Fotogalerie produktu

Volitelné příslušenství:

  • Zadní nosič kol
  • Střešní nosič
  • Venkovní gril
  • Venkovní sprcha - set
Při finální konfiguraci je pak nutné řešit celkovou hmotnost a zatížení náprav.